Otravuje vás hmyz? Teraz už nemusí...


Leto je najobľúbenejším ročným obdobím pre takmer každého Slováka. Vďaka miernemu klimatickému pásmu nám nehrozia neznesiteľné horúčavy či dažďové obdobia. Jediné, čo nám môže znepríjemniť letné mesiace, je dotieravý hmyz. Ako proti nemu účinne bojovať?

Všetci veľmi dobre poznáme ten príjemný pocit, keď ráno vyjdeme na záhradu a pocítime teplo prvých letných dní. Dosť bolo trávenia času doma, konečne si môžeme voľné chvíle spestriť aj posedením v záhradke či na balkóne. Netreba však zabúdať na to, že po príchode domov nás môžu vo vnútorných priestoroch očakávať rôzny návštevníci, ktorých si tam neželáme. Teraz sa nebavíme o zlodejovi či svokre, ide o rôzne druhy hmyzu.
Siete proti hmyzu okenné


Ako teda bojovať proti dotieravej hávedi, ktorá nám následne nedá spať či naše telo premení na vhodný priestor pre spestrenie štípancami? Najefektívnejšou cestou sú sieťky proti hmyzu. Ide o veľmi jednoduché riešenie, ktoré nie je spájané s veľkým míňaním finančných prostriedkov. Preč sú aj tie časy, kedy sa dali zohnať len tie druhy, ktoré pasovali len na štandardné rozmery okien. Vďaka našej spoločnosti Bez hmyzu SK dokážete ochrániť každý vnútorný priestor. Bez hmyzu SK vám ponúka konkrétne tri typy sieťok proti hmyzu: pevné, rolovacie či plisse.

V prvom prípade sa bavíme o zamedzení vniknutiu hmyzu cez okná. Stačí nás len informovať, či vlastníte klasické plastové, eurookná či rôzne najmodernejšie hliníkové prevedenia. Pri tomto druhu sieťok môžete zabudnúť aj na nepríjemné vŕtania do okien, ak vám teda stačí klasický pevný rámik. Navyše ide o skvelú pomôcku a zlepšenie života pre alergikov, ktoré je doslova na nezaplatenie. Anti - alergická sieťovina dokáže zachytiť aj peľové zrnká či iné spúšťače alergických záchvatov. Pri hliníkovej sieťovine proti hlodavcom ide o ideálnu voľbu pri pivniciach či priemyselných objektoch. Nezabúdame ani na vašich domácich miláčikov, pre ktorých dokážeme nainštalovať do dverovej siete aj prechody pre nich určené.

Rolovacie siete proti hmyzu môžete využiť pri oknách, dverách či dokonca strešných oknách. Práve v podkrovných miestnostiach ľudia zabúdajú na ochranu pred hmyzom. Aj keď, nemusí ísť o vašu nezodpovednosť, ale skôr o fakt, že táto vychytávka od Bez hmyzu SK je v našich končinách unikátom. Konečne tak môžete vetrať tieto izby aj bez následného predspánkového boja proti  nevítaným živým organizmom. Navyše túto sieťku používate len vtedy, kedy to potrebujete. Inak ju odložíte do boxu. Pri dverových sieťkach ide o jedinečné riešenie všade tam, kde ich nemôžete otvárať do priestoru. Dokonca nie sú problémom ani pri vonkajších žalúziách či roletách. Ak sa rozhodnete zvoliť pre ich nákup Bez hmyzu SK, získate zdokonalený systém s ložiskami, ktorý na Slovensku neponúka nikto iný.

Menej známou alternatívou sú siete proti hmyzu Plisse. Ich najväčšou výhodou je variabilita, keďže pri oknách je možné plisse siete sťahovať zhora dole, ale aj zľava doprava. Ochránia vás aj pri veľkoplošných otvoroch či bezprahových systémoch. Ako pri mála zo systémov môžete Plisse použiť aj do šírky dvojsiete (až do 4 metrov) a výšky otvoru až 3 metre. Skvelé využiteľné pri bufetových prevádzkach alebo terasách. Sieťovinu môžete navyše prenášať alebo uchovať v špeciálnom boxe až do následného opätovného využitia.
Siete proti hmyzu na dvere


Ako ste sa aj vďaka tomuto článku mohli presvedčiť, Bez hmyzu SK vám ponúka komplexnú ochranu pred hmyzom. Zabudnite na nepríjemné boje s nimi či čistenie priestorov po ich vyčíňaniu. Vďaka maximálne moderným technologickým postupom či kvalitným materiálom ide o dlhodobú investíciu avšak za stále finančne dostupných podmienok. Určite ide o lepšiu voľbu, ako pri rôznych nekvalitnejších sieťkach proti hmyzu zo supermarketov. Predsa nechcete niekedy ešte v strede leta riešiť ich nefunkčnosť či nespoľahlivosť.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára