Prehrieva sa vám domácnosť?


Síce sa Slovensko nenachádza v tropickom podnebí a teplota neatakuje štyridsiatku, aj v našich končinách si každým rokom čoraz viac musíme zvykať na poriadne teplé a rozpálené letá. Väčšinou sa dá proti nim bojovať posedením pri vode či niekde v lese. Čo však s vašim rozpáleným bytom či domom, ak musíte deň stráviť doma či v práci?
Asi najlepšou cestou prežiť horúce dni bez „oťapenia“ z tepla je zadovážiť si určité tieniace techniky. Najúčinnejšími sú vonkajšie tienenia, ktoré slúžia nie len na zabránenie vniknutia svetelných lúčov do interiéru, ale najmä dokážu regulovať teplotu v miestnostiach. Aké máte v tomto prípade možnosti, to sa dozviete v tomto článku, prípadne ak navštívite web našej spoločnosti Bez hmyzu SK.

                                                                

Vonkajšie žalúzie aj ako estetický doplnokVonkajšie žalúzie sa stávajú veľkým hitom a najčastejšou voľbou pri problémoch s prehrievaním domácnosti. Ich veľkou výhodou je možnosť naklápania lamiel do vami požadovanej svetelnej priepustnosti. Preto je len na vás, koľko svetelných lúčov k sebe pustíte. Chcete mať úplné súkromie, stačí vám len čiastočne osvietiť izbu  prípadne sa vám zachcelo poriadnej dávky slniečka? S kvalitnou vonkajšou žalúziou nie je problém.
Ak si zvolíte kvalitu našich výrobkov od spoločnosti Bez hmyzu Sk pred lacnými a často nespoľahlivými kúskami, môžete sa tešiť z ďalších výhod. Ovládanie je v našom prípade manuálne. Vyberte si medzi klasickým alebo diaľkovým ovládačom. Nachádzate sa v práci či mimo domova a vonku páli slnko na plné obrátky? To vám predsa nemôže zabrániť tomu, aby ste sa po príchode domov mohli schladiť vďaka príjemnej bytovej teplote... Nastavte si polohu žalúzie aj na diaľku pomocou smartphone, prípadne využite časovať spúšťania či vyťahovania. Aby toho nebolo málo, k dispozícii máte aj veterné či slnečné činidlá. Problémy nenastanú ani pri majiteľoch veľkoplošných okien, keďže pri našej výrobe dokážeme pracovať až do rozmerov 5x5 metrov.

 

Zabudnite na fádne rolety z čias socializmuPamätáte si na rolety spred niekoľkých desaťročí, ktorými sa chválili tí najväčší frajeri na ulici? Možno ste im závideli, že si dokázali spríjemniť teplotu v dome, no ich majitelia vedeli aj o úskaliach ich používania. Na ten nepríjemný rámus či namáhavú manipuláciu sa totiž nezabúda. My vám teraz ponúkame celohliníkové rolety, ktoré predstavujú ten najvyšší stupeň tienenia, bezpečnosti a ochrany.
Ide o vonkajší tieniaci systém s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Tie samozrejme využijete v lete, keďže dokážu odrážať slnečné žiarenie. Viete však o tom, že vám poslúžia aj v zime? Keďže naše kvalitné rolety majú lamely zateplené PUR penou, ochránia vás aj v tomto ročnom období. Aj v ich prípade môžete počítať so smart - home systémom či elektropríslušenstvami. Navyše potešia majiteľov bývajúcich pri ceste či na rušných uliciach, keďže znižujú úroveň hluku z vonkajších priestorov. Aj vonkajšia roleta môže slúžiť ako bezpečnostný prvok pred zlodejmi. Ak si do nich osadíte bezpečnostnú automatickú západku, dokáže vás ochrániť pred neželanými návštevníkmi.

Screenové rolety pre dizajnových maniakovPatríte medzi ľudí, ktorí si potrpia na luxuse či najmodernejšom bývaní? Tak to by ste nemali zabudnúť na vonkajšie screenové rolety. Tie svojim špecifickým technickým prevedením dotvárajú nadčasový vzhľad rodinných domov, bytov či administratívnych budov. Sú ideálne napríklad pre nízkoenergetické domy, keďže spĺňajú všetky požiadavky moderného tienenia. Novinkou je aj využitie maximálne zatemňujúcej látkoviny typu BLACK – OUT, čím docielite úplné zatemnenie interiéru.
Vonkajšie screenové rolety sa hodia aj do zimnej záhrady či terasy. Vďaka špeciálnemu vedeniu látky vo vodiacich nohách je výrazne zvýšená odolnosť proti vetru. Toto zipsové vedenie látkoviny je najlepšou a najmodernejšou technikou, vďaka ktorej je každá roleta v maximálnom bezpečí. Zatiaľ sa na trhu nenašiel iný typ vonkajšieho tienenia, ktoré by bolo tak odolné voči vetru. Máte problémy s hmyzom, ktorý sa vám v lete dostane do interiéru. Pri tomto type tienenia na nich môžete zabudnúť. To totiž čiastočne nahrádza aj funkcie sieťok proti hmyzu.
Screenové rolety sú ideálnou dlhodobou investíciou, ktorá spĺňa tie najvyššie kvalitatívne štandardy. Navyše sa dokonale hodia do moderných typov bytov či domov, obvykle po nich siahnu aj majitelia firiem či iných priemyselných budov. Vďaka nim dosiahnete aj úsporu energíí, okrem toho pri kvalitnejších materiáloch zachytia až 90 percent UV žiarenia.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára